Ta zelená sukně je pěkná, jinak mě ten outfit moc nezaujal. Hlavně se mi moc nelíbí ten rolák. Ale jinak zelená Reese sluší. Ani nevím, jestli jsem jiv zelené někdě už viděla.
Nelíbí se mi sukeň, ale sáčko a rolák je boží, zelená jí moc sluší. A to mikádo je skvělý, úplně omládla :) Však moje prvotní myšlenka byla, jestli to není Ava :D Jinak seriál je parádní, u toho finále jsem skoro ani nedýchala, jak se jim povedlo :)
Ta zelená sukně je pěkná, jinak mě ten outfit moc nezaujal. Hlavně se mi moc nelíbí ten rolák. Ale jinak zelená Reese sluší. Ani nevím, jestli jsem jiv zelené někdě už viděla.
OdpovědětVymazatNelíbí se mi sukeň, ale sáčko a rolák je boží, zelená jí moc sluší. A to mikádo je skvělý, úplně omládla :) Však moje prvotní myšlenka byla, jestli to není Ava :D Jinak seriál je parádní, u toho finále jsem skoro ani nedýchala, jak se jim povedlo :)
OdpovědětVymazat