Emma se zúčastnila Pre-BAFTA party.Na cenu BAFTA je nominován jak Harry Potter, tak Emmin film, My week with Marylin.Na udílení však včera zřejmě nebyla, škoda. Na tuto akci Emma oblékla nádherné šaty od Valentina! Mně se šíleně líbí..jak střih, tak barva, materiály!Em je v nich nepřehlédnutelná.A i když se na první pohled nezdají, jsou docela odvážné, protože svrchní látka je mimo vzor průhledná, takže jde vidět i to, co by normálně nemělo.No jinak bych možná volila jiný účes, protože já tyhle ulízané s mokrým vzhledem fakt nemám ráda a tyhle šaty jsou sladké a takové dívčí, takže by se k nim hodilo i něco jiného.Není to ale špatné.Fotky jsou úžasné, uložila jsem vám jich téměř sto;)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
-
Absolutně úchvatné fotky pro říjnové číslo australského Harpers Bazaar z roku 2019. Tez natočila životopisný film Ride Like a Girl o žokejce...
-
Tak myslím, že už bych mohla změnit ten layout po třech měsících:) Venku propukl podzim, zatím je tedy slunečný ale už je i chladno a začíná...
ty šaty jí fakt moc sluší!! Jen se mi moc nelíbí ten účes, nemam moc ráda takhle "ulízlý" účesy..ale jinak kočka!P.S.: Ahojky, u mě v 16:00 začala Valentýnský Párty!
OdpovědětVymazatBudu ráda když přijdeš a zasoutěžíš si :-)
Ano taky nemám vůbec ráda tyhle ulízlé účesy:-D ale strašně se mi líbí takovéto černé boty s červeným spodkem, jsou fantastické.. Emmě to tady hrozně sluší:)
OdpovědětVymazatto jo jediný co jí to kazí jsou ty vlasy. prootže ty šaty jsou úžasný a Emma je v nich nádherná:o)
OdpovědětVymazata jinak tu jedničku jsem viděla už dávno je to dobrej film:o) ale mylsím že to nebude až tak pokračování jen tam vlastně bude Josh ale jinak asi nic stejnýho:o))
tyjo, ty šaty!!!!!! O_o jsou perfektní! fakt mi vyrazily dech, prohlížím si je tu několik minut ze všech úhlů a neztrácím údiv, jak suprové jsou :) rafinované, sexy, ženské a přitom působí tak dívským dojmem... a emma k tomu hezky sladila to líčení a taky nehty.. co se týče vlasů, tak také nejsem fanoušek takových těch ulízaných mokrých účesů, ale tady mi to kupodivu ani nevadí..
OdpovědětVymazat