V Los Angeles se konala premiéra filmu The Vow a v galerii bylo neuvěřitelných 1000+ fotek!Opravdu nesnadné vybírání.Rachel oblékla světlé šaty Vivienne Westwood, líbí se mi, že se často obléká do různých barev, ne jen černé:) Pro tuto příležitost si taky nechala udělat ofinku-nejspíš bude jen připnutá.Moc se mi taky líbí, jakou zvolila rtěnku.K celému vzhledu se velice hodí, opravdu se mi líbila.Její vzhled je vždy nápaditý.Channinga nemusím komentovat tak dlouze, vypadal skvěle!:) Užijte si hromadu nádherných fotek:)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
-
Absolutně úchvatné fotky pro říjnové číslo australského Harpers Bazaar z roku 2019. Tez natočila životopisný film Ride Like a Girl o žokejce...
-
Tak myslím, že už bych mohla změnit ten layout po třech měsících:) Venku propukl podzim, zatím je tedy slunečný ale už je i chladno a začíná...
ty šaty jsou vážně úžasný jak barva tak střih který jí dokonale padne:o) líbí se mi ta ofina co má ale ta rtěnka mi příjde už nějak moc. ale myslím že kdyby neměla tu ofinu tak by se mi to líbilo ale takhle mám pocit že to tak nějak tluče:o))
OdpovědětVymazatmoc se mi nelibi ty boty, nemam rada takovehle "spicate" ,ale jinak byla nadherna!:)
OdpovědětVymazatMoc hezké šaty, taková jemná barva + ta červená rtěnka, moc se mi tady líbí:) a i ta ofina je dobrá, zdá se mi s ní že vypadá mlaději:)
OdpovědětVymazatpáni, je tui nádherná!! ta ofina jí hrozně sluší a ty tmavší oči s rudou rťenkou jsou parádní!!! O těch šatech nemluvě!!! je tu úžasná!!! a už se hrozně těším, až ten film bude tady, viděla jsem trailer a chci ho určitě vidět!!!!
OdpovědětVymazatwoooow, vypadala fakt nádherně! učarovala mě tím líčením - krásné oči a taky ta rtěnka, super odstín, fakt že se k tomu skvěle hodí... šaty jí taky moc sedí. a ty vlasy? skoro bych jí v ofince nepoznala. je překrásná <3
OdpovědětVymazat