Reese buying some magazines in Brentwood - 10.února 2012
No panejo to jsou dokonalý fotky!! A je jich strašně moc!:) Reese si byla koupit nějaké časopisy a měla zjevně skvělou náladu, usmívala se i na fotografy-dokonce to vypadalo, že i pózovala.Moc jí to slušelo:)
moc jí to slušelo, já bych si ten outfit nevzala ale naní vypadá fakt dobře
OdpovědětVymazatStrašně jí to slušelo a těch fotek je opravdu mnoho. Ani mi nejdou načíst.
OdpovědětVymazatvyloženě si to užívala !!!:D krásný fotky
OdpovědětVymazatReese má stejnak nejhezčí candids ze včech:)) A tyhle to jasně potvrzují....jedna fotka lepší než druhá a také jí to sluší:)
OdpovědětVymazat