Reese venku v Brentwoodu - 9.února 2012

Reese odcházela ze své kanceláře a zašla si na oběd s přáteli.Mám tu pro vás opravdu spoustu hezkých fotek!:)


4 komentáře:

  1. Perfektně oblečená! Je super když je vidět, že jsou i celebrity kterým paparazzi tak nevadí a dokonce se na fotkách na ně i usmívají, člověk si pak nepřipadá tak provinile když ty fotky dává na blog:-D

    OdpovědětVymazat
  2. byla krásná a celý to potrhuje její úžasnej úsměv:o)

    OdpovědětVymazat
  3. ta sukně je perfektní :-) taková dívčí, letní... no dostala mě, takovou bych taky chtěla ;) a hezky k tomu zkombinovala zbytek outfitu... když ona vždycky prostě vypadá skvěle i v "obyčejných" věcech, natož když sáhne po takových kouskách jako je ta sukénka ;)

    OdpovědětVymazat

Reese - Photoshoot 167

 Fotky pro dubnové vydání Vanity Fair 2020.