Reese at Glamour Women Of The Year Awards - 9/11/15
Reese se v lisopadu zúčastnila předávání cen pro ženy roku. Vlasy měla tentokrát uhlazené a na sobě měla šaty Erdem. Taky se mi líbí její boty. Reese byla jednou z oceněných žen:). Je tak nádherná!:)
Žádné komentáře:
Okomentovat