Ona je prostě nádherná. Nějakým způsobem si mě tyto photoshooty z 90. let získávají více než některé dnešní. Moc se mi tu líbí střih jejích vlasů, popravdě si ji nejvíce pamatuji s delšími, ale tenhle účes je pecka. Nejvíce se mi líbí ten černobílý set, Reese na fotografiích vypadá božsky♥
Ona je prostě nádherná. Nějakým způsobem si mě tyto photoshooty z 90. let získávají více než některé dnešní. Moc se mi tu líbí střih jejích vlasů, popravdě si ji nejvíce pamatuji s delšími, ale tenhle účes je pecka. Nejvíce se mi líbí ten černobílý set, Reese na fotografiích vypadá božsky♥
OdpovědětVymazat