Přiznám se, že u tohohle kompletu mi trošičku vadí, že je celý v černém. Víc by mému oku asi ladil, kdyby si Reese vzala třeba bílou košili, ale to je jen detail, i tak vypadala jako vždy skvěle :)
Přiznám se, že u tohohle kompletu mi trošičku vadí, že je celý v černém. Víc by mému oku asi ladil, kdyby si Reese vzala třeba bílou košili, ale to je jen detail, i tak vypadala jako vždy skvěle :)
OdpovědětVymazat