Sice zase černá, ale tyhle šaty jsou tak stylové a mají tak úžasný střih, že to Reese odpustím :D Vypadala skvěle :) A moc potěšily fotky s Nicole :)
Sice zase černá, ale tyhle šaty jsou tak stylové a mají tak úžasný střih, že to Reese odpustím :D Vypadala skvěle :) A moc potěšily fotky s Nicole :)
OdpovědětVymazat