Ahojte, lidi. To máme ve světě situaci, co? Pěkná otrava. Mám po dlouhé době čas a dostala jsem chuť dodat nějaké photoshooty. V roce 2013 Reese měla celkem pauzu a objevily se jen tyto dvě fotky - jedna pro ELLE a jedna z její facebookové stránky. Tehdy začala být aktivní na sociálních sítích.
Reese mě vždycky potěší a obě tyto fotky jsou luxusní. Ta druhá je sice taková přirozenější, protože je focená v wxteriérech, přesto se mi o něco víc líbí ta první - ten její vzdorovitý výraz :-D
OdpovědětVymazat